Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis soutěží pro rok 2010

7. 2. 2010

Kalendář soutěží pro rok 2O1O

 

 

datum místo  začátek  název soutěže 

 DUBEN

 

 

 

 24.4.

 Načešice

 13:00

 Memoriál J.Duška

 KVĚTEN

 

 

 

 1.5.

 Třemošnice   L

 13:00

 O pohár star. města Třemošnice

 8.5.

 Leština

 9:00

 O pohár okrskového velitele

 15.5.

 Blatno  L

 13:00

 O pohár Starosty obce

 22.5.

Heřmanův Městec

 9:00

 O pohár starosty

 21.-23.5.

 Brčekoly

 8:00

 Okresní kolo MH

 29.5.

 Nasavrky

 13:00

 O pohár starosty obce

 29.5.

 Lány

 14:00

 O kozojedskou tvrz

 ČERVEN

 

 

 

 5.6.

 Seč   L

 13:00

 O pohár SDH Seč

 5.6.

 Třibřichy

 9:00

 Soutěž MH

 5.-6.6.

 Přelouč (PCE)

 

 Krajské kolo MH

 6.6.

 Markovice

 

 Soutěž MH

 12.6.

 Licomělice

 9:00

 O pohár starosty SDH

 12.6

 Klešice

 

 O pohár starosty obce

 19.6.

 Trhová Kamenice

 14:00

 Soutěž PS8

 19.6.

 Lány

 14:00

 Memoriál Zdenka Hrstky

 19.6.

 Brčekoly      L

 13:00

 O pohár obce

 26.6.

 Krouna

 

 Krounský pohár MH

 26.6.

 Nové Hrady

 9:00

 Útok na Novohrad. kohouta

 26.6.

 Otradov

 8:00  Okresní kolo v PS
 ČERVENEC      
 3.7.  Štěpánov    L  8:00  O putovní pohár
 5.7.  Ctětín    Pohár obce Ctětín 
 7.-11.7.  Litomyšl    Republika MH
 10.7.  Lukavice    13:00  O pohár starosty SDH
 10.7.  Konopáč  14:00  Hasičské klání
 17.7.  Jeníkov  13:00  Memoriál J. Zavřela
 17.7.  Chotěnice  13:00  Paraler.soutěž zmen. družstev
 31.7.  Kameničky  13:00  O pohár SDH Kameničky
 ???  Hošťalovice    O pohár starosty obce
 SRPEN      
 7.8.  Miřetice  13:00  O pohár starosty
 7.8.  Dědová  21:00  Noční soutěž
 14.8.  Lukavice    L  13:00  O pohár starosty obce
 14.8.  Mrákotín  13:00  O pohár starosty obce
 20.8.  Seč     L  20:00  Noční soutěž
 21.8.  Kostelec u H.M.  8:00  Memoriál Fr. Krále
 21.8.  Kladno  20:00  Noční soutěž
 21.8.  Pardubice    Krajské kolo PS
 28.8.  Svídnice  13:00  O pohár starosty obce
 28.8.  Brčekoly  20:00  Noční soutěž
 ZÁŘÍ      
 4.9.  Dřevíkov  13:00  Memoriál L.Drápalíka
 4.9.  Chrudim    L  13:00  Pohárová soutěž
 5.9.  Hlinsko      L  9:00  Memoriál M. Denka
 11.9.  Markovice  8:00  Memoriál Fr. Jandery
 11.9.  Zderaz    Memoriál Fr.Šplíchala
 11.9.  Bělá    Memoriál J.Stoklasy
 11.9.  Rosice  20:00  Noční soutěž O pohár starosty obce
 18.9.  Slatiňany  L  9:00  O pohár starosty města
 25.9.  Slatiňany  9:00  Pohár dětí ,soutěž MH
 25.9.  Horka    L  9:00  O pohár starosty obce
 ŘÍJEN      
 2.10.  Morašice  L   8:00

 O pohár starosty obce

 3.10.  Chroustovice    O pohár starosty městyce
 ???      Okresní kolo ZPV

 

Další akce:

12.6. Bor u Chroustovic - oslavy vyýročí založení spojené s přejezdem přes lávku

26.6. Rosice - oslavy 130.výročí založení SDH