Jdi na obsah Jdi na menu
 


Morašice

7. 10. 2009

Morašice. Poslední ligová soutěž. Soutěž, která mohla ještě podstatně ovlivnit celkové umístění v lize. Nebyla jsem sama, kdo byl nervózní a zároveň se nemohl dočkat. Jak to dopadne. Jak se umístíme. Hlavně to nezkazit.

Ráno to vypadalo dobře. Bylo teplo, slunce svítilo. Účast byla poměrně vysoká. Pětatřicet mužských družstev. Patnáct ženských. To nás zajímalo nejvíc. Ty všechny jsme měli za úkol porazit. V tom nejlepším případě. Nebo alespoň neskončit poslední. Běželo se na dvě plata. Tak to docela uteklo. Ještě rozstřely nejlepších osmi družstev mužů. Kratičká přestávka zpestřená hledáním snubního prstenu. Nenašel se. Pokud já vím...

Jako první nastoupily holky ze Slatiňan. Po nich Lukavice.  A pak už my. Ve složení Ivča, Nikča, Alenka, Dáša, Kamča, Verča a Verča. Verča ze Slatiňan. Za nemocnou Renču. Na všechno dohlížela Káťa. A dohlížela dobře. Pět minut na platě. Nastoupit na startovní čáru. Výstřel…

Verča nahradila Renátu víc než dobře. Nestačila jsem jí. Přestože běžela dvakrát za sebou. Ale byla jsem těsně za ní. A to stačilo. I holky vzadu byly rychlý. Vodu jsme měli okamžitě.  Teď už to záleželo jen na nás. A nám se to podařilo. Ani nevim jak. Prostě se terče rozsvítily. Téměř současně. A my věděly, že se nám to podařilo. Zas jednou po dlouhý době. Čas 26:49. Náš rekord.

Teď už jen čekat. Co ostatní týmy. Pod 30 sekund byl už jen Výsonín. Pořád mi to nějak nedocházelo. Vyhráli jsme. A co víc? Druhý místo v lize. To se muselo oslavit. A taky se oslavilo. Důkladně. Na zábavě v Orli.

V.

 

Náhledy fotografií ze složky Morašice - úspěšný konec sezóny ;))

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář