Jdi na obsah Jdi na menu
 


Markovice, noční Rosice

15. 10. 2010

Markovice

V sobotu 11. září jsme soutěžily v Markovicích, kde se konal každoroční Memoriál Fr. Jandery.

Verča se stále opalovala ve Španělsku u moře, proto jsem ji na pozici proudu nahradila já - Dáša. Kamča si zas užívala na Moravě, kde ji mimochodem prý moc chutnal burčák ,  rozdělovač nám tedy zaběhla Šárka. Dále: Renča, Iva, Alča, Káťa, Niky.

Soutěže se zúčastnily 4 ženské týmy, běhalo se na 2 pokusy. Troufám si říct, že jsme suverénně vyhrály a domů jsme si kromě poháru za 1. místo odvezly i putovní pohár. A abych nezapomněla, ještě balení toaletního papíru, které velice dobře poslouží naší hasičárně. 

Nicméně Markovice jsou pro nás asi prokleté, každý rok si z nich odvezeme minimálně pár modřin. Většinou si je vybírala Kamča, ale ta tu nebyla, a tak „los padl“ na Káťu a Niky. Niky si strhla nehet a Káťa si tak nešťastně skřípla prst mezi koš a káď, že za to zaplatila několika stehy…

 

Noční Rosice

Večer 11. září se konala noční soutěž u našich kamarádů v Rosicích. Kamča pryč, Verča pryč, Káťa zraněná…. Nakonec jsme to dohromady daly a na start jsme nastoupily ve složení: Iva – koš, Niky – náběr, Alča – stroj, já – béčka, Šárka – rozdělovač, Renátka a ml. Alča – proudy. Běhalo se na nástřikové terče, útok jsme dokončily v otřesném čase – 51,52 s, i tak jsme ale nakonec skončily na 3. místě (ze 7)!   Soutěž byla fajn, užily jsme si ji.

A poznámka na závěr – a bylo to snad poprvé za ty roky, co jsme v Rosicích nemrzly.

 

                         D.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář