Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář soutěží pro rok 2013

21. 2. 2013

Kalendář soutěží pro rok 2013

 

 datum místo  okres název soutěže 

 DUBEN

 

 

 

 20.4.

Skuteč 

CR

O pohár starosty města,

Memoriál Honzíka Kreminy 

 27.4.

Načešice 

CR

Memoriál Josefa Duška 

 27.4.

Hoješín 

CR 

Pohárová soutěž 

 KVĚTEN

 

 

 

 4.5.

Třemošnice 

CR 

O pohár starosty města

11.5.

Studnice 

CR

Memoriál Tomáše Vařečky

 18.5.-19.5.

Skuteč 

CR

 Okresní kolo MH, hra Plamen

 18.5.

Heřmanův Městec 

CR

O pohár starosty města

 26.5.

Markovice

CR 

Soutěž mladých požárníků

 ČERVEN 

   

 

1.6. Nasavrky 

 CR

 O pohár starosty obce (netradiční soutěž)

1.6. 

 Seč   

CR 

 O pohár SDH Seč

1.6.

Svídnice

CR 

Soutěž PS 8

1.6. 

Třibřichy

CR

Soutěž MH
8.6. Klešice

CR

O putovní pohár starosty obce 

 8.6.

 Licomělice

CR

O pohár starosty SDH

 8.6.

Mrákotín 

 CR

O pohár starosty obce

 8.6.

Brčekoly CR

O pohár obce 

 9.6.

Krouna

 CR

 Krounský pohár, Liga MH

 15. - 16.6.

Trutnov

HK

Krajské kolo Plamen

 15.6.

Škrovád

 CR

Memoriál Václava Příhody

 15.6.

 

 CR

Okresní kolo PS

 22.6.

 Třemošnice 

CR

Oslava založení 100 let

 21. - 22.6.

Morašice

CR

Oslavy založení SDH Morašice 130 let

 22.-23.6.

Svitavy

SY

Krajské kolo PS, Dorost

 22.6.

Hlinsko

CR

Liga 60m, liga 100m

 22.6.

Trhová Kamenice

CR 

Soutěž PS 8 Zubří
22.6.

 Hošťalovice 

 CR

Soutěž o pohár starosty obce 

 ČERVENEC

 

 

 

5.7. 

 Ctětín

 CR

O pohár obce Ctětín

 5.7.

 Kostelec u H.M.

CR

 Závody kosteleckých lapků

 6.7.

Štěpánov  

 CR

O putovní pohár 

 3. - 7.7.

Jablonec nad Nisou

 LB

MČR 

 6.7.

 Horka

CR 

 Memoriál Josefa Eliáše, noční soutěž

 6.7.

Konopáč

CR

12. ročník netradiční hasičské klání 

 13.7.

Lukavice 

CR

O pohár starosty SDH

 13.7.

Horní Bradlo

CR

Oslavy založení 120 let

 20.7.

Chotěnice

CR

Paralelní soutěž zmenšených družstev

 20.7.

Vinary

CR

O Vinarský pohár

 20.7.

Studnice

 CR

Noční soutěž

 20.7.

Jeníkov

 CR

Memoriál Josefa Zavřela

 27.7.

Kameničky

CR

O pohár SDH Kameničky 

 27.7.

Medlešice 

CR 

soutěž o Medlešický pohár

 SRPEN

 

 

 

3.8.

Miřetice 

CR

O pohár starosty 

3.8.

Dědová 

CR

Noční soutěž O pohár starosty obce 

10.8. 

Lukavice 

CR

O pohár starosty obce 

16.8.

Seč   

CR

Noční soutěž 

17.8. Vítanov

 CR

Oslavy založení 120 let

17.8. 

Holetín

CR

II. ročník o pohár starosty

 17.8.

Kostelec u H.M. 

CR

17. ročník memoriál Fr.Krále

 24. - 25.8.

Mladá Boleslav

MB 

MČR Požární sport

24.8.

Kladno

 CR

Noční soutěž
24.8.

  Svídnice 

 CR

Soutěž oslavy 100 let 

31.8. 

Brčekoly 

CR

Noční soutěž o pohár starosty SDH 

31.8. Vortová

CR

Pohárová soutěž

ZÁŘÍ

 

CR 

 

7.9.

Markovice

CR

Memoriál Fr.Jandery 

7.9.

Dřevíkov

 CR

10. ročník Memoriál L.Drápalíka

7.9. 

 Zderaz

 CR

Memoriál Fr.Šplíchala, Liga 60m překážek

7.9. 

   Chrudim     

   CR 

       Pohárová soutěž         
8.9.

Hlinsko

CR

Memoriál M.Denka

 14.9.

Chroustovice 

 CR

O pohár starosty městyse

14.9. Rosice

 CR

Noční soutež O pohár starosty obce 

 14.9.

 Slatiňany 

 CR

37. ročník O pohár starosty města 

 21.9.

 Horka

 CR

O pohár starostky obce 

 22.9.

  Slatiňany

 CR

12. ročník Pohárová soutěž MH

 28.9.

Lukavice

CR 

Liga 60m překážek 

ŘÍJEN

 

 

 

5.10.

 Morašice

 CR

 O pohár starosty obce 

 19.10.

Škrovád 

 CR

Posvícenský turnaj

 19.10.

 Morašice

 CR

  Okresní kolo ZPV

 

 

 

 

 

Další informace o soutěžích najdete na adrese: http://oshchrudim.wz.cz/

Červeně značené datumy u jednotlivých soutěží označují dětské nebo dorostenecké soutěže.

Zeleně značené datumy označují ligové soutěže.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář