Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář soutěží pro rok 2011

19. 2. 2011

 

 datum místo  začátek  název soutěže 

 DUBEN

 

 

 

 23.4.

Skuteč 

8:00

O pohár starosty města,

Memoriál Honzíka Kreminy 

 23.4.

Načešice 

13:00 

Memoriál J.Duška 

 KVĚTEN

 

 

 

 7.5.

Třemošnice    L 

13:00 

O pohár starosty města Třemošnice 

 7.5.

Studnice 

 

Memoriál Tomáše Vařečky

 7.5.

Leština 

9:00 

 O pohár okrskového velitele

 14.5.-15.5.

 Třemošnice

8:00

 Okresní kolo MH

 15.5.

Třemošnice 

8:00 

Okresní kolo dorostu 

 14.5.

Blatno

13:00 

Pohárová soutěž

 21.5.

Heřmanův Městec 

 9:00

 O pohár starosty města

 28.5.

Nasavrky 

14:00 

 O pohár starosty obce (netradiční soutěž)

 29.5.

Markovice

 8:00

 O Markovický pohár

 ČERVEN

 

 

 

 4.6.

 Klešice

 9:00

 O pohár starosty obce

 4.6.

 Seč      L

 13:00

 O pohár SDH Seč

 4.6.

 Třibřichy

9:00 

Soutěž MH 

 4.6.

 Raná

 

Hasičský Trojboj 

 11.6.

Licomělice 

9:00 

O pohár starosty SDH 

 11.6.

Třemošnice 

 8:00

 Krajské kolo MH

 11.6.

Mrákotín 

13:00 

 O pohár starostky obce

 18.6.

 Mladkov (okres UO)

 

 Krajské kolo dorostu

 18.6.

 Brčekoly     L

 13:00

 O pohár obce

 18.6.

 Trhová Kamenice

14:00 

 Soutěž PS8 a výročí založení SDH 135 let

 18.6.

Škrovád 

13:00 

 Memoriál Václava Příhody

 18.6.

Lány 

14:00 

 Memoriál Zdenka Hrstky

 19.6.

Krouna 

9:00 

Krounský pohár MH 

 25.6.

Otradov 

7:00 

Okresní kolo v PS 

 25.6.

Hošťalovice 

13:00 

O pohár starosty obce 

 ČERVENEC

 

 

 

 

 Bor u Chroustovic

 

 Memoriál J.Hančála

oslava 115 let založení SDH

 2.7.

Štěpánov    L 

 8:00

O putovní pohár 

 5.7.

 Ctětín

 

O pohár obce Ctětín 11. ročník 

 5.7.

 Kostelec u H.M.

12:00 

 Závody kosteleckých lapků

 6.7. - 9.7.

 Ostrava

 

 Mistrovství ČR Plamen a dorost

 9.7.

Lukavice 

13:00

O pohár starosty SDH 

 9.7.

 Konopáč

13:30

Hasičské klání 

 16.7.

Chotěnice

13:00 

Paralelní soutěž zmenšených družstev

 18.7.

Jeníkov 

13:00

Memoriál J.Zavřela

 23.7.

 Vinary

13:00

Vinarský pohár

 23.7.

 Nové Hrady

 10:00

Soutěž O putovní pohár rytíře Toulovce, Útok na Novohradské Kohouty 

 30.7.

Medlešice 

 

Medlešický pohár na rybníku u Prusků 

 30.7.

Kameničky 

13:00 

O pohár SDH Kameničky 

 30.7.

 Mladkov (okres UO)

 

Krajské kolo v PS 

 SRPEN

 

 

 

6.8.

Miřetice 

13:00 

O pohár starosty a oslavy 110 let založení SDH 

6.8.

Dědová 

21:00 

Noční soutěž O pohár starosty obce 

13.8.

 Lukavice    L

13:00

O pohár starosty obce 

13.8. 

Mrákotín 

13:00 

O pohár starosty obce 

19.8.

Seč    L

 20:00

Noční soutěž 

20.8. 

Kladno 

20:00 

Noční soutěž 

 20.8.

Kostelec u H.M. 

12:00 

 Memoriál Fr.Krále

 20.8.

Lozice 

 

O pohár starosty obce Lozice 

19.8. - 21.8.

Ostrava 

 

Mistrovství ČR v PS 

27.8.

Svídnice 

13:00 

O pohár starosty obce 

27.8. 

Brčekoly 

20:00 

Noční soutěž o pohár starosty SDH 

ZÁŘÍ

 

 

 

3.9.

Dřevíkov 

13:00 

Memoriál L.Drápalíka, 8.ročník 

       3.9.     

  Chrudim    L  

   9:00   

                     Pohárová soutěž                 

 4.9.

Hlinsko  L

 

Memoriál M.Denka 

 10.9.

 Zderaz

 

Memoriál Fr.Šplíchala 

 10.9.

 Chrooustovice

 

O pohár starosty městyce 

 10.9.

 Markovice

 7:30

Memoriál Fr.Jandery 

 10.9.

 Bělá

 9:00

Memoriál J.Stoklasy 

 10.9.

 Rosice

 20:00

Noční soutež starosty obce 

 17.9.

 Slatiňany    L

 9:00

O pohár starosty města 

 24.9.

 Slatiňany

 9:00

Pohár dětí, soutěž MH 

 24.9.

 Horka   L

 9:00

O pohár starosty obce 

 ŘÍJEN

 

 

 

 ???

 

 

 Okresní kolo ZPV

 1.10.

Morašice   L 

 8:00

O pohár starosty obce 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další informace o konání soutěží najdete na adrese: http://oshchrudim.wz.cz/kale1.xls

 

Pozn.: červené datumy u jednotlivých soutěží označují dětské nebo dorostenecké soutěže

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář