Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články ze soutěží Blatno, Heřmanův Městec, Seč

16. 6. 2010

Blatno 15.5.2010

Dne 15.5. jsme vyrazily k hlineckému pivovaru do Blatna, na letošní druhou ligovou soutěž ligy okresu Chrudim. Počasí nebylo nic moc, bylo zataženo, ale naštěstí nepršelo . Nicméně terén byl podmáčený, takže se není čemu divit, že se žádné super výsledky nekonaly. Tradičně jako první přišel na řadu útok můžu. Většina časů se pohybovala okolo 30 vteřin. Lepších výsledků dosáhly pouze tři vítězné týmy. Na prvním místě Štěpánov s časem 25:87s, druhá Seč s časem 25:97 a třetí Morašice 25:98s.

Po krátké přestávce nastoupily ženy. První místo obsadily ženy z Lukavice s časem 29,84s, druhé místo Výsonín 30:32s a třetí Skuteč B 30:64s.

Nám bohužel chyběla proudařka Renáta a tak jsme si půjčily Verču ze Slatiňan, která nastříkala v čase 28:35, což by byl krásný čas. Bohužel, já jsem tak úspěšná nebyla a tak byl náš výsledný čas 31:92, což stačilo jenom na páté místo …to nám ale náladu samozřejmě nezkazilo

Heřmanův Městec 22.5.2010

Jako další jsme se zúčastnily pohárové soutěže v Heřmanově Městci. Počasí bylo krásné, přímo na opalování . Ani zde jsme nebyli kompletní, tentokrát nám chyběla Kamča na rozdělovač, a tak jsme byly rády, že nám pomohla Šárka. Ovšem nervozita udělala své a Šárce se to moc nepovedlo. Ale i tento čas (64:75) stačil na „zase“ páté místo. Na prvním místě se umístilo Hlinsko, na druhém Skuteč a na třetím Kostelec u HM.

Zatímco Nikča se ještě snažila naučit posledních pár věcí na maturitu, my s Dášou jsme už zapíjeli tu mojí a Renátinu . Samozřejmě, že slavit v takovém teple a na sluníčku není moc dobrý nápad .
Nesmím zapomenout na výkon našich mužů. Ti, přestože se do rozstřelů o putovní pohár Ondry Sachse málem nedostali, nakonec velice příjemně překvapili a obsadili první místo!

SEČ 5.6. 2010

Třetí ligová soutěž byla na Seči. Tentokrát se konala na úplně jiném místě a to rovnou mezi novými domy a paneláky na travnatém povrchu. I zde nás přivítalo sluníčko. To, co nám ale lehce zkazilo náladu, byla pouze jedna soutěžní dráha. Díky tomu se soutěž docela protáhla. No a tak jsme čekali a čekali.

Nejdřív jsme shlédli ukázkový útok dětí a pak už přišli na řadu muži. Mohli jsme vidět několik velice povedených útoků s krásnými časy. Hned 12 týmu zvládlo svůj útok dokončit v čase kratším než 30 sekund. Zvítězilo zde mužstvo Morašic, hned za nimi se umístila Lukavice a Chotěnice. Čtvrté místo obsadila domácí Seč, která se také vešla pod 26s.

No a pak už nastoupili ženy. Morální podporu a fotografku nám dělala Dáša . I dneska nám chyběla Renáta na proudu a tak jsme si opět půjčily Verču, která ovšem běžela hned dvakrát po sobě, poprvé se svým družstvem a pak s námi. Běžela ale stejně dobře, jako vždy a tak jsme se s časem 30:33 umístily na pěkném třetím místě. Já jsem ještě běžela s Lukavicí, která, přestože běžela pouze v šesti, měla krásný čas 32:15. Nejlepší čas měly ale ženy z Výsonína (26:56) a po nich ženy ze Skutče (29:12).

Nakonec se ještě konala soutěž veteránů, které se zúčastnily 4 týmy. I zde naši muži překvapili a umístili se na prvním místě s časem 26:30.

Za třetí místo jsme dostali krásnou růžovou tašku plnou růžového nářadí , láhev růžového sektu, no a samozřejmě pohár. Ale co je nejdůležitější, taky 7 bodů do ligy. Tím jsme se v celkovém pořadí posunuly na páté místo. Což sice není nic moc, ale soutěží před námi je ještě dost

V.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář