Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brčekoly a Štěpánov

15. 7. 2010

19.6.2010 Brčekoly - liga
Čtvrtá ligová soutěž se konala v Brčekolech. Počasí nebylo nejhorší. Nejdříve běželi muži, za Chrudim se sešli dokonce dva týmy - skončili na 16. a 22. místě z celkového počtu 25 mužstev. Pak přišly na řadu ženy. My běžely jako druhé ve složení koš - Iva, náběr - Káťa, stroj - Alena, béčka - Dáša, rozdělovač - Kamča, proudy - Renča a Verča, Nikča byla naší psychickou podporou, neboť měla antibiotika. Útok jsme zaběhly v čase 30,03s, což dlouhou dobu stačilo na třetí místo, ale nakonec tento čas musel stačit na čtvrtou pozici. S časem 27,32s zvítězil Zbožnov, druhé byla Lukavice s časem 27,82s a třetí Hlinsko s časem 28,88s. Celkem zde bylo 12 ženských družstev.

 

3.7.2010 Štěpánov - liga
Pátá ligová soutěž se konala za slunečného a horkého počasí ve Štěpánově. Jako skoro vždy nejprve běželi muži, celkem zde bylo 24 mužských týmů, naši chlapci s časem 30,74s skončili na 13.místě. Poté běželo 12 ženských týmů, z nichž polovina měla čas pod 30s. S časem 25,55s se na prvním místě umístil Štěpánov B, na druhém místě s časem 27,50s byl Štěpánov A (liga) a třetí s časem 27,55s jsme byly my ve složení koš - Káťa, náběr - Niky, stroj - Alena, béčka - Iva, rozdělovač - Kamča, proudy - Verča a Verča ze Slatiňan. Poté ihned následovaly mužské rozstřely, ve kterých zvítězila Seč. Na ženské rozstřely, kam postupovaly první čtyři týmy, jsme si museli počkat přes čtvrt hodiny. Jako čtvrté se do rozstřelů s časem 27,74s probojovala ženy z Lukavice. Bohužel jsme vždy měly pomalejší vodu, a tak jsme skončily čtvrté (stejná sestava, jen béčka si zaběhla Dáša). Třetí byl Štěpánov B, druhá Lukavice a první Štěpánov A.

 

Shrnutí
V Brčekolech jsme skončily na čtvrtém místě a do celkového pořadí jsme získaly 5 bodů. Ve Štěpánově se dařilo lépe, získaly jsme bodů 9, jelikož před námi bylo neligové družstvo. Celkem máme 26 bodů a se Štěpánovem se dělíme o třetí místo v celkovém umístění. 

                                                                                 Iv